Przewóz/transport gości weselnych

Autokar, bus na wesele

 

Oferujemy Państwu kompleksowy transport gości weselnych. Jeżeli w tym ważnym dla Państwa dniu nie chcecie martwić się kwestią przewozu gości, zapewniając im pełny komfort i bezpieczeństwo, to nasze usługi sprawdzą się idealnie.  Posiadamy duże doświadczenie w wynajmie autokarów i busów na wesele. Zapewniamy elastyczne podejście do Państwa potrzeb oraz służymy radą przy planowaniu logistyki wesela. Wynajmujemy jedynie pojazdy z kierowcą.

Zapewniamy transport z kościoła do sali weselnej oraz rozwożenie gości do domów i hoteli po zabawie, co może odbywać się etapami o różnych porach.

Często wynajmujemy autokary i busy na inne imprezy okolicznościowe takie jak chrzciny, komunie, rocznice czy imprezy urodzinowe.

Przewóz, transport gości weselnych

 

Posiadamy wiele komfortowych, bezpiecznych, dobrze wyposażonych i zadbanych busów, autokarów i minibusów, dzięki czemu będziemy w stanie dopasować ofertę do Państwa potrzeb. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy zadbają o komfort gości. Na wyposażeniu naszych pojazdów znajdziecie Państwo między innymi:

Cennik – w celu uzyskania wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Autokar/bus na wesele – Śląsk, Katowice

 

Polecam wszystkim bo to firma, która tworzą ludzie dla ludzi, a to moj ulubiony firmowy fundament.

opinia z naszego FB

Siedziba firmy znajduje się w Siemianowicach Śląskich obok Katowice ale usługę transportu gości weselnych świadczymy na całym Śląsku.

Przewóz/transport osób 4Active
661 338 383
606 459 705
Katowice
Śląsk